گروه آموزشی پژوهشی آزمانو
logo.png

درباره ما

درباره آزمانو

کمی درباره آزمانو

هدف از آزمانو

گروه آموزشی آزمانو، اولین گروه آموزشی تخصصی آزمایشگاهی در کشور در سال 1400 فعالیت خود را آغاز نمود. ایده اولیه راه اندازی پروژه آزمانو در سال 1399 شکل گرفت و پس از آن با انجام تحقیقات گسترده و نیازسنجی در گروه ­های مختلف از مخاطبین هدف و تعیین مسیر درست جهت ارائه خدمات، و رفع نیاز مخاطبین، سر انجام در سال 1400 نسخه اولیه پلتفرم آزمانو در قالب وبسایت آزمانو راه ­اندازی گردید.  

امروزه جایگاه و اهمیت آزمایشگاه و روش های آنالیزی در حوزه­ های صنعتی و سلامت بر کسی پوشیده نیست. لذا پرورش نیروی متخصص در این امر، از اهمیت ویژه­ای برخوردار است.گروه آموزشی آزمانو به منظور ایجاد عدالت آموزشی در سراسر کشور و با هدف پرورش نیروی متخصص در زمینه آزمایشگاهی به منظور رشد دانش آزمایشگاهی کشور و همچنین تقویت رزومه کاری افراد به منظور کسب موقعیت ­های شغلی تخصصی و مناسب، با اتکا بر دانش و تجربیات برترین اساتید کشور در این حوزه، فعالیت خود را انجام می­دهد.

مخاطبین آزمانو

آموزش­ های آزمانو کلیه تکنیک ­ها و روش­ های آزمایشگاهی و دستگاهی را پوشش می­دهد لذا مخاطبین آزمانو شامل کلیه علاقمندان به حوزه آزمایشگاه و کار آزمایشگاهی و آنالیزی، چه در حوزه صنعتی و چه در حوزه پزشکی و سلامت می ­باشد.

نشرآزما

مجله تخصصی گروه آزمانو با نام نشرآزما، ارائه دهنده مقالات تخصصی پیرامون موضوعات آزمایشگاهی می­باشد که توسط گروه تخصصی تحریریه آزمانو تهیه و تنظیم می­گردد و در وبسایت آزمانو قابل مشاهده می­باشد.